10 років Українській мережі за права дитини: Центр гідності дитини УКУ доєднався до зустрічі організацій-учасників

11 жовтня 2024 р. 12:22

3 жовтня Українська мережа за права дитини відзначила 10 років. Спілка, створена для консолідації зусиль та покращення координації між організаціями громадянського суспільства в Україні та їх впливу на державну політику в сфері забезпечення прав дитини. Центр гідності дитини УКУ доєднався до УМПД у березні 2023.

З нагоди десятиріччя представники організацій-членів Української мережі за права дитини зібралися на дводенну зустріч у Києві. Від Центру гідності дитини УКУ на зустрічі були Христина Шабат, керівниця Центру та Наталя Тарновська, керівниця проєктів і програм.

Під час заходу учасники презентували свої організації, поділилися напрацюваннями, обговорювали стратегії розвитку, грали в "соціальний Еліас", створювали колажі та ділилися ідеями щодо співпраці у сфері захисту дітей. Адже саме об’єднання зусиль громадянського суспільства довкола важливих сфер впливу дає хороші результати, створює можливість впровадження якісних змін. Продовжуємо працю на користь дітей.