full-shot-kids-sitting-grass!

Творимо культуру, де гідність дитини є безумовною цінністю

Коли дитина народжується, окрім сім’ї вона перетинається із дорослими з різних сфер. ДИТЯЧИЙ САДОК СОЦ. СЛУЖБИ ОРГАНІЗАЦІЇ ЛІТНІЙ ТАБІР ЦЕРКВА ШКОЛА ЛІКАРНЯ

Сфери взаємодії дитини з суспільством

Ми працюємо на те, щоб у кожній сфері, були дорослі, які можуть подбати про її безпеку - попередити насильство щодо неї та / чи дієво реагувати на нього.

Напрямки роботи

Наша ціль - створення безпечного середовища для дитини на всіх етапах її життя: від народження і до 18 років. Світові статистики свідчать, що більшість насильства діти зазнають від осіб, яких вони знали. Тому дуже важливо, щоб інституції, у які потрапляє неповнолітня особа, протягом дитинства працювали на її безпеку: вміли попереджувати насильство та виявляти дітей, що потребують допомоги. Такі інституції - це сфера медицини, освіти і церква.

card3

Медицина

Допомагаємо лікарями різних ланок оволодіти інструментами виявлення ознак пережитого насильства у дитини, знаннями як реагувати та клінічно вести такі випадки. Дізнатися більше

card1

Освіта

Вчимо та супроводжуємо у творенні безпечного середовища для неповнолітніх, щоб в кожній школі діяла система відповідальності за захист від насильства. Дізнатися більше

card2

Церква

Через навчання, формацію та експертну підтримку підсилюємо роботу структур церкви, які відповідальні за творення безпечного середовища для дітей та вразливих дорослих. Дізнатися більше

Підсилюємо через

 • Навчання та формації

  для працівників та волонтерів у темі творення безпечного середовища для неповнолітніх та вразливих осіб. Зголоситися на навчання.

 • Формування безпекових політик

  для інститутів та організацій, які працюють з неповнолітніми та вразливими особами. Зголоситися на майстерні.

 • Впровадження безпекових політик

  підтримка у впровадженні у життя інститутів чи організацій документу політик щодо безпеки неповнолітніх та вразливих осіб. Зголоситися на консультацію.

 • Наукові дослідження

  проводимо дослідження, які допоможуть творити безпечне середовище для неповнолітніх та вразливих дорослих.

Новини

429118713_1178132893173010_7087123333775067146_n

Психологи дошкілля Рівного навчалися превенції насильства щодо дітей

Центр гідності дитини УКУ в рамках проєкту «Safeguarding. Безпека дитини в освітньому середовищі» організував вебінар «Інструменти превенції насильства у закладі освіти: інструктажі для безпеки дітей» для психологів закладів дошкільної освіти міста Рівного.
26 лютого 2024 р. 16:29
Ілюстрація до матеріалу

Дієвий інструмент зменшення насилля — превенція: психологи Івано-Франківщини пройшли навчання із сейфгардингу

Центр гідності дитини УКУ в рамках проєкту «Safeguarding. Безпека дитини в освітньому середовищі» організував вебінар-практикум «Зголошення про насильство у закладі освіти: як допомогти дитині» для шкільних психологів Івано-Франківського обласного центру практичної психології і соціальної роботи.
15 лютого 2024 р. 15:29
Валя про превенцію-2

Навчання для педагогів Івано-Франківська. Допомагаємо творити безпечне середовище в закладах освіти

Центр гідності дитини УКУ організував серію вебінарів для педагогів ліцеїв, гімназій, загальноосвітніх шкіл міста Івано-Франківськ в рамках проєкту «Safeguarding. Безпека дитини в освітньому середовищі».
12 лютого 2024 р. 14:25
happy-children-launch-kite-field-sunset-little-boy-girl-summer-vacation

Якщо у Вас виникли запитання

Напишіть нам