full-shot-kids-sitting-grass!

Творимо культуру, де гідність дитини є безумовною цінністю

Коли дитина народжується, окрім сім’ї вона перетинається із дорослими з різних сфер. ДИТЯЧИЙ САДОК СОЦ. СЛУЖБИ ОРГАНІЗАЦІЇ ЛІТНІЙ ТАБІР ЦЕРКВА ШКОЛА ЛІКАРНЯ

Сфери взаємодії дитини з суспільством

Ми працюємо на те, щоб у кожній сфері, були дорослі, які можуть подбати про її безпеку - попередити насильство щодо неї та / чи дієво реагувати на нього.

Напрямки роботи

Наша ціль - створення безпечного середовища для дитини на всіх етапах її життя: від народження і до 18 років. Світові статистики свідчать, що більшість насильства діти зазнають від осіб, яких вони знали. Тому дуже важливо, щоб інституції, у які потрапляє неповнолітня особа, протягом дитинства працювали на її безпеку: вміли попереджувати насильство та виявляти дітей, що потребують допомоги. Такі інституції - це сфера медицини, освіти і церква.

card3

Медицина

Допомагаємо лікарями різних ланок оволодіти інструментами виявлення ознак пережитого насильства у дитини, знаннями як реагувати та клінічно вести такі випадки. Дізнатися більше

card1

Освіта

Вчимо та супроводжуємо у творенні безпечного середовища для неповнолітніх, щоб в кожній школі діяла система відповідальності за захист від насильства. Дізнатися більше

card2

Церква

Через навчання, формацію та експертну підтримку підсилюємо роботу структур церкви, які відповідальні за творення безпечного середовища для дітей та вразливих дорослих. Дізнатися більше

Підсилюємо через

 • Навчання та формації

  для працівників та волонтерів у темі творення безпечного середовища для неповнолітніх та вразливих осіб. Зголоситися на навчання.

 • Формування безпекових політик

  для інститутів та організацій, які працюють з неповнолітніми та вразливими особами. Зголоситися на майстерні.

 • Впровадження безпекових політик

  підтримка у впровадженні у життя інститутів чи організацій документу політик щодо безпеки неповнолітніх та вразливих осіб. Зголоситися на консультацію.

 • Наукові дослідження

  проводимо дослідження, які допоможуть творити безпечне середовище для неповнолітніх та вразливих дорослих.

Новини

Навчання для духовенства_123-03

15 із 15 архи(єпархій) та екзархатів УГКЦ пройшли навчання із попередження насильства над дітьми

Центр гідності дитини УКУ завершив проведення навчань із превенції насильства над неповнолітніми та вразливими особами в усіх єпархіях та екзархатах Української Греко-Католицької Церкви в Україні. Вдалося охопити 70% священників УГКЦ.
28 травня 2024 р. 18:07
Презентація курсу Safeguarding. Безпека дитини в середовищі церкви

Про гідність дитини мовою мистецтва — проєкт «SAFEGUARDING. Безпека дитини в середовищі церкви»

Центр гідності дитини Українського католицького університету 18-21 квітня презентував проєкт «SAFEGUARDING. Безпека дитини в середовищі церкви», у межах якого відбулася мистецька інсталяція «Розпізнати. Реагувати» у галереї артцентру «Дзиґа».
24 квітня 2024 р. 03:25
Зустріч Тараса Добка, ректора УКУ з гостями з Польщі

Безпека дитини немає кордонів — зустріч із партнерами з Республіки Польща

Через проєкт «SAFEGUARDING. Безпека дитини в середовищі церкви» Центр гідності дитини УКУ об'єднує представників католицької церкви Східної Європи навколо питань формування безпечного середовища для дитини.
22 квітня 2024 р. 12:21
happy-children-launch-kite-field-sunset-little-boy-girl-summer-vacation

Якщо у Вас виникли запитання

Напишіть нам