Вебінар "Cексуальне насильство як воєнний злочин: співпраця з представниками правоохоронних органів"

Другий вебінар у рамках проекту "Моніторинг та ведення випадків сексуального насильства у різних вікових категоріях у практиці сімейних лікарів". У ньому представники Академії НСЗУ та лікарі-практики розповідають учасникам вебінару про:

Спікери:

Віктор Мисяк, прокурор першого відділу управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях про злочини, пов'язані із сексуальним насильством Департаменту протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту Офісу Генерального прокурора

Тетяна Хижняк, старший слідчий в особливо важливих справах-криміналіст Головного слідчого управління Національної поліції України

Вебінар буде цікавий лікарям, які надають первинну медичну допомогу, а також іншим фахівцям, які можуть контактувати з особами, які постраждали від сексуального насильства.

Серія вебінарів підготовлена у партнерстві з Академією НСЗУ та Центром гідності дитини УКУ, за підтримки Світового банку та Посольства Швейцарії.

Більше про тему моніторингу та ведення випадків сексуального насильства у практиці сімейних лікарів ви можете дізнатися у навчальному курсі на платформі Академії НСЗУ за посиланням https://academy.nszu.gov.ua/course/vi...

Додавайтесь до інстаграм сторінки проекту docs_vs_violence

Знімок екрана (292)

Дослідження “Школа, безпечна для дитини”

Дослідження проведене з метою виявлення чинників, що впливають на відчуття безпеки дітей у закладах освіти та розробки механізму вимірювання рівня безпеки в школах.
Screenshot 2023-06-28 at 09.04.45

Інформаційні флаєри

Флаєри про те, що можемо зробити для того, щоб захистити неповнолітніх та вразливих осіб від насильства
Picsart_24-01-11_14-23-03-291

«Про що мовчать діти?» — серія розмов про потреби дітей з двох сторін: психології та духовності

Серія з 5-ти розмов «Про що мовчать діти?» із дитячою психіатринею, психотерапевткою Юліаною Маслак та отцем Романом Демушем, заступником голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ.