"Чому постраждалі від сексуального насильства не говорять про те, що з ними сталося"

Вебінар із с. Агнєшкою Ярковською, сестрою-капуцинкою, яка служить у сфері захисту неповнолітніх та вразливих осіб у Словаччині. Сестра розкриває тему бар'єрів, що постають перед постраждалими від насильства - дорослими та дітьми - у тому, щоб розповісти комусь про факт насильства.

Зокрема, спікерка розповідає про три основні групи бар‘єрів, які перешкоджають постраждалій особі звернутися по допомогу та поділитися пережитим. Це:

А також детально аналізує найбільші помилки людей, які ставлять до постраждалої дитини нереалістичні очікування. Наприклад, що вона:

За посиланням нижче можете переглянути лекційну частину зустрічі.

Схожі ресурси

Screenshot 2023-09-05 at 11.59.52

Вебінар "Cексуальне насильство як воєнний злочин: співпраця з представниками правоохоронних органів"

Що має зробити сімейний лікар для подальшого супроводу постраждалого, а також для притягнення винних до відповідальності? Як налагодити ефективну взаємодію між сімейними лікарями та представниками поліції?
2

Універсальні керівні принципи від Папської комісії у справах захисту неповнолітніх

10 принципів були розроблені ватиканською структурою, щоб комплексно охопити усі питання, що впливають на безпеку дитини у середовищі церкви.
Picsart_24-01-11_14-23-03-291

«Про що мовчать діти?» — серія розмов про потреби дітей з двох сторін: психології та духовності

Серія з 5-ти розмов «Про що мовчать діти?» із дитячою психіатринею, психотерапевткою Юліаною Маслак та отцем Романом Демушем, заступником голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ.