Форма “Церква дружня до дитини. Напрямні для самооцінки”

Для того, щоб Ваша діяльність була успішною, важливо періодично переглядати, що було зроблено, як, чи були досягнуті цілі і куди ми далі йдемо. У справі творення дружнього середовища для дітей ключовою ціллю є дитяча безпека та інтеграція дитини у це середовище.

В рамках проекту «Церква дружня до дитини» ми підготували для вас окрему форму, з допомогою якої ви можете детально проаналізувати Вашу працю з дітьми зі сторони безпеки та інтеграції дитини у парафіяльне життя, побачити свої сильні та слабкі сторони у цій сфері та з’ясувати в чому потребуєте підсилення.

Форма базується на 8-ми цілях, які є напрямними для самооцінки, наскільки моя парафія/організація є дружньою до дитини. Щоб вийти на ці цілі ми спершу звернулися до наукових праць православних, католицьких та протестантських церков на цю тему. А також провели власне дослідження - фокус-групи, у яких взяли участь 55 дорослих мирян, 5 дітей та 20 представників духовенства УГКЦ. У такий спосіб ми викристилізували індикатори церкви, дружньої до дитини серед мирян та духовенства.

Ви можете заповнити форму самостійно або ж з вашою командою, зробити підсумки для себе та на основі індикаторів вибудовувати подальшу стратегію роботи з дітьми.

Quote

«Дружня до дитини церква – це не лише церква, яка навчає. А й та, яка бачить потреби дитини, мами, сім’ї, і намагається відповісти на них»

Христина Шабат, керівниця Центру гідності дитини УКУ
Завантажити

Схожі ресурси

Screenshot 2023-09-05 at 11.59.52

Вебінар "Cексуальне насильство як воєнний злочин: співпраця з представниками правоохоронних органів"

Що має зробити сімейний лікар для подальшого супроводу постраждалого, а також для притягнення винних до відповідальності? Як налагодити ефективну взаємодію між сімейними лікарями та представниками поліції?
2

Універсальні керівні принципи від Папської комісії у справах захисту неповнолітніх

10 принципів були розроблені ватиканською структурою, щоб комплексно охопити усі питання, що впливають на безпеку дитини у середовищі церкви.
Picsart_24-01-11_14-23-03-291

«Про що мовчать діти?» — серія розмов про потреби дітей з двох сторін: психології та духовності

Серія з 5-ти розмов «Про що мовчать діти?» із дитячою психіатринею, психотерапевткою Юліаною Маслак та отцем Романом Демушем, заступником голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ.