Форма “Церква дружня до дитини. Напрямні для самооцінки”

Для того, щоб Ваша діяльність була успішною, важливо періодично переглядати, що було зроблено, як, чи були досягнуті цілі і куди ми далі йдемо. У справі творення дружнього середовища для дітей ключовою ціллю є дитяча безпека та інтеграція дитини у це середовище.

В рамках проекту «Церква дружня до дитини» ми підготували для вас окрему форму, з допомогою якої ви можете детально проаналізувати Вашу працю з дітьми зі сторони безпеки та інтеграції дитини у парафіяльне життя, побачити свої сильні та слабкі сторони у цій сфері та з’ясувати в чому потребуєте підсилення.

Форма базується на 8-ми цілях, які є напрямними для самооцінки, наскільки моя парафія/організація є дружньою до дитини. Щоб вийти на ці цілі ми спершу звернулися до наукових праць православних, католицьких та протестантських церков на цю тему. А також провели власне дослідження - фокус-групи, у яких взяли участь 55 дорослих мирян, 5 дітей та 20 представників духовенства УГКЦ. У такий спосіб ми викристилізували індикатори церкви, дружньої до дитини серед мирян та духовенства.

Ви можете заповнити форму самостійно або ж з вашою командою, зробити підсумки для себе та на основі індикаторів вибудовувати подальшу стратегію роботи з дітьми.

Quote

«Дружня до дитини церква – це не лише церква, яка навчає. А й та, яка бачить потреби дитини, мами, сім’ї, і намагається відповісти на них»

Христина Шабат, керівниця Центру гідності дитини УКУ

Screenshot 2023-06-27 at 19.25.02

Вебінар “Як говорити з дітьми про війну?”

Як пояснити дітям, що таке війна і хто має це робити? Чому Росія - типовий булер? Як не стати такими як росіяни? Про це - у вебінарі
337146951_206924565362454_3687540543050715737_n

Конференція “Захист дітей у часі війни”

Основний фокус спілкування - це три опори повноцінного дитинства: гідність, радість, безпека