Інформаційні флаєри

Серія інформативних флаєрів, які можна видрукувати та поширити серед працівників чи волонтерів парафії, (архи)єпархії, екзархату, організації, спільноти, школи чи садочка. Усі вони про кроки, які можемо зробити для того, щоб захистити неповнолітніх та вразливих осіб від насильства.

  1. Мапа відповідальних за прийняття інформації про випадки сексуальних зловживань щодо неповнолітніх та вразливих осіб у середовищі церкви
  2. Обов’язкові дії відповідального за прийняття звернень щодо випадків сексуального насильства щодо неповнолітніх та вразливих осіб
  3. Як спілкуватися з неповнолітньою чи вразливою особою, яка зазнала сексуального зловживання, або з іншою людиною, яка хоче повідомити про таку кривду?
  4. Ланцюгова реакція випадку - як зловживання впливає на середовище, де воно сталося.
  5. Як організувати безпечні заходи за участі дітей?
  6. Деякі питання, які можуть викликати труднощі.
Завантажити

Схожі ресурси

Screenshot 2023-09-05 at 11.59.52

Вебінар "Cексуальне насильство як воєнний злочин: співпраця з представниками правоохоронних органів"

Що має зробити сімейний лікар для подальшого супроводу постраждалого, а також для притягнення винних до відповідальності? Як налагодити ефективну взаємодію між сімейними лікарями та представниками поліції?
2

Універсальні керівні принципи від Папської комісії у справах захисту неповнолітніх

10 принципів були розроблені ватиканською структурою, щоб комплексно охопити усі питання, що впливають на безпеку дитини у середовищі церкви.
Picsart_24-01-11_14-23-03-291

«Про що мовчать діти?» — серія розмов про потреби дітей з двох сторін: психології та духовності

Серія з 5-ти розмов «Про що мовчать діти?» із дитячою психіатринею, психотерапевткою Юліаною Маслак та отцем Романом Демушем, заступником голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ.