Конференція “Захист дітей у часі війни”

5 – 6 квітня у Львові відбулась конференція “Захист дітей у часі війни”. У заході взяло участь близько 150 представників недержавних та державних організацій з усієї України.

Організатори: Український Католицький Університет, Центр гідності дитини, Благодійний фонд “Ridni”.

Основний фокус спілкування – це три опори повноцінного дитинства: гідність, радість, безпека. Дводенний захід мав 6 дискусійних панелей:

Одним із найважливіших частин конференції була презентація напрацювань дітей щодо того, якою вони бачать власну безпеку. У такий спосіб ми не лише генерували та рефелектували ідеї щодо дитячої безпеки, але й питали та враховували їх думку.

Пропонуємо дивитися підбірку відео усім дорослим без виключення.

Screenshot 2023-06-27 at 19.25.02

Вебінар “Як говорити з дітьми про війну?”

Як пояснити дітям, що таке війна і хто має це робити? Чому Росія - типовий булер? Як не стати такими як росіяни? Про це - у вебінарі
Screenshot 2023-06-27 at 19.52.39

Панельна дискусія “Гідність дитини у 21 ст. Рефлексії на дослідження”

Під час дискусії експерти сфер соціології, психології та духовенства провели аналіз першого дослідження в Україні про сексуальне насильство