Кожен лікар має знати

Підбірка коротких відео для лікарів первинної ланки, яка служить вступом для онлайн курсу “Моніторинг та ведення випадків сексуального насильства у різних вікових групах у практиці лікарів первинної ланки”, створеного у співпраці Центру гідності дитини УКУ та Академії НСЗУ за підтримки Світового банку та Посольства Швейцарії. Лікарі, психологи та інші фахівці розкривають такі теми: Як працювати з постраждалими від сексуального насильства? Як розпізнати пацієнта, який потерпає від насильства? Як фіксувати докази насильства? Як не вигоріти на роботі, працюючи з постраждалими від насильства? Як медик має працювати з дітьми, які зазнали сексуального насильства? Як медикам зберігати свій ресурс, працюючи з потерпілими? Які існують методи допомоги постраждалим від насильства? Після перегляду заохочуємо вас зареєструватися та пройти вищезгаданий курс, який поглибить ваші знання у цій ділянці. Для подальшої реєстрації достатньо перейти за посиланням. Курс у відкритому доступі.

Ці відео для лікарів первинної ланки та усіх зацікавлених.

Схожі ресурси

Screenshot 2023-09-05 at 11.59.52

Вебінар "Cексуальне насильство як воєнний злочин: співпраця з представниками правоохоронних органів"

Що має зробити сімейний лікар для подальшого супроводу постраждалого, а також для притягнення винних до відповідальності? Як налагодити ефективну взаємодію між сімейними лікарями та представниками поліції?
2

Універсальні керівні принципи від Папської комісії у справах захисту неповнолітніх

10 принципів були розроблені ватиканською структурою, щоб комплексно охопити усі питання, що впливають на безпеку дитини у середовищі церкви.
Picsart_24-01-11_14-23-03-291

«Про що мовчать діти?» — серія розмов про потреби дітей з двох сторін: психології та духовності

Серія з 5-ти розмов «Про що мовчать діти?» із дитячою психіатринею, психотерапевткою Юліаною Маслак та отцем Романом Демушем, заступником голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ.