Мапа відповідальних за прийняття зголошень в УГКЦ

Питання захисту неповнолітніх було головною темою Синоду єпископів УГКЦ наприкінці 2019-го року. Цей Синод, за закликом Папи Франциска у Апостольському листі Vos estis lux mundi, постановив створення системи прийняття повідомлень про сексуальні зловживання у середовищі церкви та запровадження формацій духовенства, богопосвячених осіб і мирян у темі попередження насильства.

Починаючи з 2019-го на рівні кожної (архи)єпархії, екзархату УГКЦ в Україні є:

Ми розробили мапу з даними відповідальних осіб на рівні кожної (архи)єпархії / екзархаті, які призначені приймати інформацію про ймовірний випадок насильства щодо неповнолітньої чи вразливої особи.

Якщо Вам відомо про факт сексуального насильства, який був вчинений будь-ким, хто працює з дітьми чи вразливими дорослими від імені церкви, АБО цей випадок стався з Вами, Ви можете звернутися за вказаним номером у Вашій (архи)єпархії / екзархаті, розраховуючи на збереження конфіденційності наданої Вами інформації.

Screenshot 2023-06-28 at 08.45.52

Путівник по безпеці для парафій

Для тих, хто служить на парафіях - священників, богопосвячених осіб, мирян - щоб допомогти їм творити безпечне середовище для неповнолітніх та вразливих осіб

“Серйозна розмова. Батькам про безпеку дітей”

Перший проєкт Центру гідності дитини для батьків, присвячений темі безпеки дітей
Screenshot 2023-09-05 at 12.08.47

Вебінар "Перша психологічна допомога та особливості комунікації з постраждалими від сексуального насильства"

Про алгоритм дій медичного працівника при виявленні випадків сексуального насильства та особливості комунікації з постраждалими різних вікових категорій.