Вебінар "Перша психологічна допомога та особливості комунікації з постраждалими від сексуального насильства"

Третій вебінар у рамках проекту "Моніторинг та ведення випадків сексуального насильства у різних вікових категоріях у практиці сімейних лікарів". У ньому представники спікерки-фахівчині у галузі “Психологія”, “Психотерапія” та “Психіатрія” висвітлять такі питання:

Спікери:

Вебінар буде цікавий лікарям, які надають первинну медичну допомогу, а також іншим фахівцям, які можуть контактувати з особами, які постраждали від сексуального насильства.

Серія вебінарів підготовлена у партнерстві з Академією НСЗУ та Центром гідності дитини УКУ, за підтримки Світового банку та Посольства Швейцарії.

Більше про тему моніторингу та ведення випадків сексуального насильства у практиці сімейних лікарів ви можете дізнатися у навчальному курсі на платформі Академії НСЗУ за посиланням https://academy.nszu.gov.ua/course/vi...

Додавайтесь до інстаграм сторінки проекту docs_vs_violence

Screenshot 2023-06-28 at 08.45.52

Путівник по безпеці для парафій