Путівник по безпеці для парафій

Цей Путівник розроблений спеціально для тих, хто служить на парафіях - священників, богопосвячених осіб, мирян - для того, щоб допомогти їм краще орієнтуватися як творити безпечне середовище для неповнолітніх та вразливих осіб. У формі відповідей на прості запитання по попередженню та реагуванню на насильство, брошура дає базові знання щодо того як ми, дорослі, можемо нести відповідальність за безпеку дітей.

У двох розділах Путівник охоплює такі теми:

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО БЕЗПЕКУ

ЯК РЕАГУВАТИ НА НАСИЛЬСТВО У НАЛЕЖНИЙ СПОСІБ

ВАЖЛИВІ ДОКУМЕНТИ

КОРИСНІ КОНТАКТИ

map_support_А3_2023_mini

Мапа відповідальних за прийняття зголошень в УГКЦ

Контакти осіб на рівні кожної (архи)єпархії, які призначені приймати інформацію про ймовірний випадок насильства щодо неповнолітньої чи вразливої особи

“Серйозна розмова. Батькам про безпеку дітей”

Перший проєкт Центру гідності дитини для батьків, присвячений темі безпеки дітей
Screenshot 2023-09-05 at 12.08.47

Вебінар "Перша психологічна допомога та особливості комунікації з постраждалими від сексуального насильства"

Про алгоритм дій медичного працівника при виявленні випадків сексуального насильства та особливості комунікації з постраждалими різних вікових категорій.