Комплект роздатків від проєкту “Моніторинг та ведення випадків сексуального насилля в різних вікових групах у практиці лікарів первинної ланки”.

Нижче знайдете пояснення до кожного роздатку, для кого він призначений (лікарів чи пацієнтів) та рекомендації щодо його розміщення у Вашому робочому просторі.

1.Буклет “Чек-лист “Моніторинг сексуального насильства в різних вікових групах та алгоритм дій лікаря”

Завантажити

2.Брошура “Перша психологічна допомога в кабінеті лікаря”

Завантажити

3.Флайєр “Турбуйтеся про себе! Як уникнути професійного вигорання (поради сімейному лікарю)”.

Завантажити

4.Брошюра “Рекомендації сімейному лікарю щодо перенаправлення пацієнтів для психологічної та правової підтримки”

Завантажити

5.Буклет “Пам’ятка пацієнту, який постраждав від сексуального насилля”.

Призначений для пацієнтів. Рекомендуємо поширювати серед пацієнтів.

Завантажити

6.Буклет “Пам’ятка пацієнту, який став свідком сексуального насилля”.

Призначений для пацієнтів. Рекомендуємо поширювати серед пацієнтів.

Завантажити

7.Плакат для постраждалих “Якщо ви постраждали від сексуального насильства…”

Завантажити

8.Плакат для свідків “Якщо ви постраждали від сексуального насилля або стали його свідком…”

Призначений для розміщення на стінах ЦПМСД, амбулаторій та в кабінетах. Рекомендуємо повісити у кабінеті підготовленого лікаря або у коридорах/на рецепції.

Завантажити

9.Плакат “Превенція насилля: школярі / підлітки”

10. Плакат “Превенція насилля: школярі / підлітки”

Ці плакати необхідно розміщувати парою - один біля одного на стінах ЦПМСД, амбулаторій та в кабінетах. Також рекомендовано повісити у кабінеті підготовленого лікаря або у коридорах/на рецепції

Завантажити Завантажити

map_support_А3_2023_mini

Мапа відповідальних за прийняття зголошень в УГКЦ

Контакти осіб на рівні кожної (архи)єпархії, які призначені приймати інформацію про ймовірний випадок насильства щодо неповнолітньої чи вразливої особи
Screenshot 2023-06-28 at 08.45.52

Путівник по безпеці для парафій

Для тих, хто служить на парафіях - священників, богопосвячених осіб, мирян - щоб допомогти їм творити безпечне середовище для неповнолітніх та вразливих осіб
Screenshot 2023-09-05 at 12.08.47

Вебінар "Перша психологічна допомога та особливості комунікації з постраждалими від сексуального насильства"

Про алгоритм дій медичного працівника при виявленні випадків сексуального насильства та особливості комунікації з постраждалими різних вікових категорій.